wyniki- II Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki Chłopców rocznik 2004

II Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki Chłopców rocznik 2004

BATORY BASKET CUP 13-15.05.2016 Białystok

Terminarz gier – Białystok, sala PG 18 ul. Magnoliowa

Piątek 13.05.2016

Nr Godz.                              Drużyny        Wyniki
1. 14.30 Ochota Warszawa – MKS Batory 18 (SP 14)            50:18
2. 15.45 LA Basket Warszawa – MKS Batory 18 (SP 45)            46:20
3. 17.00 As Mrągowo – MOSiR Bielsk Podlaski            44:34
4. 18.15 Roś Pisz – MTS Zambrów            48:10
5. 19.30 Ochota Warszawa – MOSiR Bielsk Podlaski            66:16
6. 20.45 La Basket - MTS Zambrów            32:35

Sobota 14.05.2016

7. 08.00 Ochota Warszawa – As Mrągowo 44:18
8. 09.15 La Basket – Roś Pisz 29:49
9. 10.30 As Mrągowo – MKS Batory 18 (SP 14) 40:29
10. 12.15 Roś Pisz – MKS Batory 18 (SP 45) 49:15
11. 13.30 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Batory 18 (SP 14) 28:46
12. 14.45 MTS Zambrów – MKS Batory 18 (SP 45) 37:6
13. 16.00 IA - IIB      Ochota Warszawa – MTS Zambrów 46: 21
14. 17.15 IB - IIA     Roś Pisz – As Mrągowo 26:25
15. 18.30 III A – IVB MKS Batory (SP14) - MKS Batory (SP45) 36:21
16. 19.45 IIIB – IVA   LA Basket – MOSiR Bielsk Podlaski 32:14

Około godz. 11.45 uroczyste rozpoczęcie turnieju

Niedziela 15.05.2016

17. 08.30 Mecz o VII miejsce   MKS Batory(SP45) - MOSiR Bielsk P               35:43
18. 09.45 Mecz o V miejsce       MKS Batory(SP14) – LA Basket W. 21:30
19. 11.00 Mecz o III miejsce       MTS Zambrów – AS Mrągowo 32:29
20. 12.15 Mecz o I miejsce         Ochota Warszawa – Roś Pisz 45:25

Około godz. 14.00 uroczyste zakończenie turnieju

II Ogólnopolski Turniej Mini Koszykówki Chłopców rocznik 2004

BATORY BASKET CUP 13-15.05.2016 Białystok

 

Tabela wyników

Grupa A

Lp. Drużyna 1 2 3 4 Punkty Miejsce
1. Ochota Warszawa X 44:18 66:16 50:18 160:52 I miejsce
2.

As Mrągowo

18:44 X 44:34 40:29 102:107 II miejsce
3. MOSiR Bielsk Podlaski 16:66 34:44 X 28:46 78:156 IV miejsce
4. MKS BATORY 18   Białystok (SP 14) 18:50 29:40 46:28 X 93:118 III miejsce

Grupa B

Lp. Drużyna 1 2 3 4 Punkty Miejsce
1. La Basket Warszawa X 29:49 32:35 46:20 107:104 III miejsce
2. Roś Pisz 49:29 X 48:10 49:15 146:54 I miejsce
3. MTS Zambrów 35:32 10:48 X 37:6 82:86 II miejsce
4.

MKS Batory 18 Białystok (SP 45)

20:46 15:49 6:37 X 41:132 IV miejsce